Znajdziesz nas w Google+

sklep !

Włocławek, co i gdzie -szukasz dobrego mechanika, zespołu na wesele, firmy, a może dentysty ?

sklep !

Postprzez dominika » Śr, 30 lip 2014, 20:47

Witam was bardzo serdecznie, chciałabym otworzyć we Włocławku sklep z artykułami dekoracyjnymi do domu. Chciałabym poznać waszą opinię czy taki sklep jest w ogóle Włocławianom potrzebny, w naszym mieście jak chodzę do takich sklepów to przerażają mnie ceny, sklep o którym myślę wyposażony byłby w modne ale również tanie dodatki typu ramki, wazony, koce, ozdobne poduszki, świeczniki itp. Liczę na pomoc z waszej strony :)
dominika

Re: sklep !

Postprzez lol » Śr, 30 lip 2014, 21:53

Każdy rodzaj własnej przedsiębiorczości jest pożądany :) Działaj działaj :)
lol

Postprzez bento » Cz, 21 maja 2015, 15:03

Myślę, że to dobry pomysł. Dodatkowo można sprzedawać te artykuły w internecie zakładając
http://eimag.pl/sklep-responsywny/ lub na Allegro. Zwiększy to sprzedaż i zarobki. Pozwoli zdobyć klientów też spoza miasta.
bento

Postprzez Markos » Śr, 2 paź 2019, 08:37

Mnie wkręciła franczyza i otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej z Cuk. Inwestycja jest niewielka bo tylko 15 tys a w zamian mam dostęp do sprawdzonego produktu i narzędzia sprzedażowe. Na początek można się wdrożyć na szkoleniach.
Markos

Powrót do Pytajnia